Informace pro hospitalizované klienty na lůžkovém oddělení B

Vážení pacienti,

vítáme Vás na našem odd. – lůžka B. Na našem oddělení, přijímáme pacienty s průjmovým onemocněním a s onemocněním hepatitid. Máme celkem 8 pokojů pro pacienty.

Z těchto 8 pokojů máme 1 nadstandardně vybavený jednolůžkový pokoj, 1 pokoj standardní jednolůžkový izolační a 6 pokojů standardních, kde se počty lůžek mění dle počtu nemocných s danou infekční nemocí.

Nadstandardní pokoj je vybaven polohovacím lůžkem, skříní, stolkem s dvěma křesly, TV a DVD. Sociální zařízení je společné na chodbě našeho oddělení. Poplatek za nadstandardní pokoj činí 200 Kč na den. Z hygienicko – epidemického důvodu platí na naší klinice jiný režim, než na ostatních odděleních FN Plzeň. Prosíme o dodržování základních hygienických návyků a mytí rukou. Návštěvy na oddělení, povoluje lékař dle stavu pacienta.

Návštěvu umožňujeme v návštěvní místnosti:

všední dny:   15:00 – 17:00 hod.

víkendy:        14:00 – 16:00 hod.

Informace o zdravotním stavu podává lékař ve všední dny v době od 11:00 do 12:00 hod., jinak dle domluvy.

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky či stížnosti obraťte se na staniční sestru nebo na vrchní sestru Infekční kliniky.

Vynasnažíme se, aby pobyt na našem oddělení, byl pro Vás co nejpříjemnější.

Brzké uzdravení Vám přeje kolektiv oddělení – lůžka B.